Oddział Ginekologiczno-Położniczy z Pododdziałem Ginekologii Onkologicznej


Personel medyczny przy stole operacyjnym
 
 

Oddział Ginekologiczno-Położniczy i Ginekologii Onkologicznej jest ośrodkiem stworzonym z myślą o Kobietach.
Diagnozujemy i leczymy od kilkudziesięciu lat pacjentki z najtrudniejszymi problemami w zakresie ginekologii, położnictwa i onkologii ginekologicznej.

Dla zapewnienia pełnej, całodobowej opieki w Oddziale zatrudnionych jest aktualnie 9 specjalistów z zakresu ginekologii i położnictwa, 2 specjalistów ginekologii onkologicznej, 5 rezydentów w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa oraz 3 specjalistów w trakcie szkolenia z ginekologii onkologicznej. Ponadto dyżury całodobowe pełni zespół złożony z dwóch specjalistów ginekologii i położnictwa, specjalisty neonatologa oraz specjalisty anestezjologii i intensywnej terapii. Pozwala to na sprawne zaopatrzenie pacjentek przebywających w oddziale oraz przypadków nagłych dyżurowych.

Całościowo oddział liczy obecnie łącznie 52 łóżka. 22 łóżka w Odcinku Ginekologicznym, 22 łóżka w Odcinku Położniczym oraz 8 łóżek w Odcinku Ginekologii zabiegów jednodniowych.

Mając na uwadze ogromne zaufanie jakim pacjentki nas obdarzają stale się rozwijamy. Nasz zespół nieustannie zdobywa doświadczenia na stażach krajowych i zagranicznych, konferencjach i sympozjach w gronie międzynarodowym.
Mamy szczęście pracować z zespołem pasjonatów ginekologii i położnictwa co przekłada się na wysoką jakość opieki, empatię i radość z pracy. Zespół na bieżąco wdraża nowe sposoby leczenia zgodnie ze standardami Towarzystw Naukowych zarówno polskich jak i światowych.

Prowadzimy szkolenia, posiadamy również miejsca akredytacyjne do szkolenia z zakresu ginekologii i położnictwa oraz ginekologii onkologicznej.

 
 

GALERIA:

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie    Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie  Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie


Data utworzenia
09-05-2018 (Tomasz Duniec)
Data modyfikacji
03-11-2023 (Michał Pisula)
Data publikacji
09-05-2018
Drukuj (PDF) bieżącej strony