OFERTA PRACY nr 10/2019 z dnia 16 kwietnia 2019 r.

KATOWICKIE CENTRUM ONKOLOGII

zatrudni

osobę na stanowisko

INSPEKTORA NADZORU INWESTORSKIEGO

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – preferowanie wykształcenie o kierunku budownictwo lub pokrewne,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi,
  • praktyczna znajomość przepisów ustawy Prawo budowlane i Kodeksu postępowania administracyjnego

Dodatkowe wymagania:

  • uprawnienia rzeczoznawcy lub projektowe,
  • umiejętność kosztorysowania,

Umiejętności:

  • planowania i organizowania pracy własnej,
  • pracy indywidualnej oraz w zespole,
  • radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Zakres obowiązków: prowadzenie całokształtu spraw związanych z pełnieniem obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego zgodnie z przepisami ustawy Prawo budowlane z dnia 7 lipca 1994 roku z późn. zm.

Wymagane dokumenty:

  • podpisany list motywacyjny z oznaczeniem: „Oferta pracy Nr 10/2019”
  • wypełniony i podpisany załączony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie wraz z podpisanymi: klauzulą informacyjną oraz załączonymi oświadczeniami,
  • kserokopię dokumentu potwierdzającego wykształcenie, szkolenia, kursy, egzaminy, certyfikaty,
  • świadectwa pracy z ostatnich miejsc pracy lub innych dokumentów potwierdzających okresy zatrudnienia, obejmujących okresy pracy mające wpływ na uprawnienia pracownicze.

Dokumenty aplikacyjne na stanowisko inspektora nadzoru inwestorskiego prosimy przesłać na adres: Katowickie Centrum Onkologii, ul. Raciborska 26 40-074 Katowice lub składać osobiście w Kancelarii Katowickiego Centrum Onkologii ul. Raciborska 26 do dnia 30.04.2019 r.

Niekompletne źle wypełnione dokumenty aplikacyjne lub złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Osoby zakwalifikowane do rozmowy kwalifikacyjnej zostaną poinformowane telefonicznie.

Po zakończonym procesie rekrutacji złożone dokumenty aplikacyjne będą do odebrania w Zespole Kadrowym Katowickiego Centrum Onkologii w terminie 14 dni po zakończonym procesie rekrutacji. Nieodebrane dokumenty aplikacyjne ulegną zniszczeniu.

Data utworzenia
18-04-2019 (Monika Kocjan)
Data modyfikacji
29-05-2019 (Monika Kocjan)
Data publikacji
18-04-2019
Drukuj (PDF) bieżącej strony