Oferta pracy nr 27/2022 - farmaceuta

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

KATOWICKIE CENTRUM ONKOLOGII

zatrudni

w pełnym wymiarze czasu pracy osobę na stanowisko farmaceuty w Aptece

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne
  • prawo wykonywania zawodu farmaceuty
  • ukończony staż
  • umiejętność obsługi komputera, urządzeń biurowych

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • zdolność szybkiej adaptacji w nowym środowisku pracy
  • umiejętność pracy indywidualnej i w zespole
  • umiejetność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • komunikatywność, kreatywność

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie i wydawanie leków recepturowych i gotowych
  • sprawdzanie recept i zapotrzebowań pod względem obowiązujących przepisów i wymagań nauki oraz czy dawki przepisanych leków nie przekraczają dawek dla nich przewidzianych
  • realizacja otrzymanych zleceń lekarskich w zakresie sporządzania leków cytostatycznych w/g określonych metod, zasad
  • prowadzenie odpowiedniej dokumentacji rozliczeniowej i sprawozdawczej oraz opisywanie recept
  • sporządzanie i wydawanie preparatów galenowych, leków, płynów iniekcyjnych i odczynników, preparatów leków cytostatycznych
  • kontrolowanie jakości i tożsamości leków jak i surowców farmaceutycznych, dat ważności i rotacji leków
  • obsługa i sprawowanie fachowego nadzoru nad powierzoną przez kierownika aparaturą, sprzętem aptecznym i laboratoryjnym
  • wykonywanie zleconych czynności pomocniczych w Aptece

Wymagane dokumenty:

  • podpisany list motywacyjny z oznaczeniem "Oferta pracy nr 27/2022 - farmaceuta"
  • CV

Osoby zainteresowane prosimy o załączenie do dokumentów aplikacyjnych "Oświadczenia" o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do w/w procesu rekrutacji realizowanego przez Katowickie Centrum Onkologii.

Dokumenty aplikacyjne na stanowisko farmaceuty w Aptece prosimy przesłać na adres: Katowickie Centrum Onkologii, ul. Raciborska 26, 40-074 Katowice lub drogą elektroniczną na adres email: szpital@kco.katowice.pl do dnia 15.11.2022 r.

Katowickie Centrum Onkologii zastrzega sobie prawo kontaktowania się w wybranymi kandydatami.

Złożone dokumenty aplikacyjne po zakończonym w/w procesie rekrutacji ulegną zniszczeniu.

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez Katowickie Centrum Onkologii.

Data utworzenia
31-10-2022 (Mariola Bylina)
Data modyfikacji
21-11-2022 (Agnieszka Mietła)
Data publikacji
31-10-2022
Drukuj (PDF) bieżącej strony

Przegląd załączników

Lp. Nazwa pliku Rozmiar Data dodania Opublikował
1 Klauzula informacyjna 37,1 KB 31-10-2022 Mariola Bylina