WYNIKI PLEBISCYTU "HIPOKRATES 2016" - Wielki sukces!


WYNIKI PLEBISCYTU "HIPOKRATES 2016" - Wielki sukces!


Ostatnie dni naszej wspólnej pracy były pełne emocji, radości, a przede wszystkim poczucia docenienia i spełnienia. Możemy śmiało się pochwalić, że nasz Szpital - Katowickie Centrum Onkologii - zdobył zaszczytne II miejsce w plebiscycie "Dziennika Zachodniego" HIPOKRATES 2016.

Plebiscyt miał wyłonić najlepszych w śląskiej medycynie, w kategoriach: najlepsza placówka medyczna, lekarz, położna, pielęgniarka, fizjoterapeuta, ratownik medyczny. Zacięta walka trwała do ostatnich sekund głosowania, w których nasz Szpital plasujący się na I miejscu, zajął ostatecznie II miejsce. To nie koniec sukcesów... bowiem mamy przyjemność pracować z najlepszymi, zdobywczynią I miejsca - Anną Kwiecień-Merta, III miejsca - Aleksandrą Przybyłą orazmiejsca V - Małgorzatą Polak.

Z całego serca gratulujemy zwycięzcom oraz Dyrekcji naszego Szpitala. Jako pracownicy Katowickiego Centrum Onkologii powinniśmy czuć dumę, że nasza wspólna praca, poświęcenia i pasja została zauważona, dodając nam tym samym dalszej motywacji i energii do działania.

Katowickie Centrum Onkologii składa serdeczne podziękowania wszystkim Pacjentom oraz Pracownikom za oddane głosy w plebiscycie.
wynik

HIPOKRATES 2016 - WYNIKI PLEBISCYTU

Katowickie Centrum Onkologii zajęło II miejsce w kategorii: Placówka Medyczna

Dzięki Państwa życzliwości i oddanym głosom uzyskaliśmy bardzo wysokie miejsca:
  • I miejsce - Anna Kwiecień-Merta - w kategorii Położna
  • II miejsce - Katowickie Centrum Onkologii - w kategorii Placówka Medyczna
  • III miejsce - Aleksandra Przybyła - w kategorii Pielęgniarka
  • V miejsce - Małgorzata Polak - w kategorii Położna
  • XI miejsce - Jadwiga Gajek - w kategorii Pielęgniarka
 

Data utworzenia
11-05-2018 (Tomasz Duniec)
Data publikacji
24-11-2016
Drukuj (PDF) bieżącej strony