Oferta pracy nr 23/2022 -konserwator aparatury medycznej

KATOWICKIE CENTRUM ONKOLOGII

zatrudni

w pełnym wymiarze czasu pracy osobę na stanowisko:

KONSERWATORA APARATURY i SPRZĘTU MEDYCZNEGO

w Dziale Aparatury i Informatyki Medycznej

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie średnie techniczne, kierunek elektronika, automatyka, elektromechanika
  • umiejętność obsługi komputera
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Dodatkowym atutem będzie:

  • praktyczna wiedza z zakresu serwisowania aparatury medycznej

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie bieżącej konserwacji, przeglądów technicznych oraz napraw aparatury i sprzetu medycznego wraz z wyposażeniem

Wymagane dokumenty:

  • podpisany list motywacyjny z oznaczeniem "Oferta pracy nr 23/2022 -konserwator aparatury medycznej"
  • CV

Zaintereswane osoby prosimy o składanie w/w dokumentów aplikacyjnych

  • poprzez adres e-mail: szpital@kco.katowice.pl
  • na adres: Katowickie Centrum Onkologii, ul. Raciborska 26; 40-074 Katowice

Prosimy o załączenie "Oświadczenia" o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych przez Katowickie Centrum Onkologii w zakresie procesu rekrutacji.

Prosimy o zapozanie się z klauzulą informacyjną stanowiącą załącznik do oferty.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Osoby zakwalifikowane do rozmowy kwalifikacyjnej zostaną poinformowane telefonicznie.

Po zakończonym procesie rekrutacji złożone dokumenty będzie można odebrać w terminie 7 dni, po tym terminie złozone dokumenty aplikacyjne ulegną zniszczeniu.

Data utworzenia
28-07-2022 (Mariola Bylina)
Data modyfikacji
Data publikacji
28-07-2022
Drukuj (PDF) bieżącej strony

Przegląd załączników

Lp. Nazwa pliku Rozmiar Data dodania Opublikował
1 Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy 1,8 MB 28-07-2022 Mariola Bylina