Oferta pracy nr 2/2022 - sekretarka medyczna w Izbie Przyjęć z dnia 01.02.2022 r.

KATOWICKIE CENTRUM ONKOLOGII

zatrudni

w pełnym wymiarze czasu pracy osobę na stanowisko sekretarki medycznej w Izbie Przyjęć

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie średnie ekonomiczne lub administracyjne
  • umiejętność obsługi komputera, urządzeń biurowych
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku rejestratorki/sekretarki medycznej

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • zdolność szybkiej adaptacji w nowym środowisku pracy
  • umiejętność pracy indywidualnej i w zespole
  • umiejetność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • komunikatywność, kreatywność

Zakres obowiązków: wykonywanie czynności (prac) dokumentacyjnych w szczególności w zakresie dokumentacji medycznej, statystycznej,administracyjnej, związanych z działalnością Izby Przyjeć w tym wprowadzania danych do systemu informatycznego.

Wymagane dokumenty:

  • podpisany list motywacyjny z oznaczeniem "Oferta pracy nr 2/2022  - sekretarka medyczna IP"
  • CV

Osoby zainteresowane prosimy o załączenie do dokumentów aplikacyjnych "Oświadczenia" o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do w/w proacesu rekrutacji realizowanego przez Katowickie Centrum Onkologii.

Dokumenty aplikacyjne na stanowisko sekretarki medycznej prosimy przesłać na adres: Katowickie Centrum Onkologii, ul. Raciborska 26, 40-074 Katowice lub drogą elektroniczną na akres email: szpital@kco.katowice.pl do dnia 21.02.2022 r.

Katowickie Centrum Onkologii zastrzega sobie prawo kontaktowania się w wybranymi kandydatami.

Złożone dokumenty aplikacyjne po zakończonym w/w procesie rekrutacji ulegną zniszczeniu.

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez Katowickie Centrum Onkologii.

                                                                         Nabór zakończony/Rozstrzygnięty

Data utworzenia
01-02-2022 (Mariola Bylina)
Data modyfikacji
09-03-2022 (Mariola Bylina)
Data publikacji
01-02-2022
Drukuj (PDF) bieżącej strony

Przegląd załączników

Lp. Nazwa pliku Rozmiar Data dodania Opublikował
1 Klauzula informacyjna 1,8 MB 01-02-2022 Mariola Bylina