Oferta pracy nr 20 - Referent - Archiwum

KATOWICKIE CENTRUM ONKOLOGII

zatrudni

w pełnym wymiarze czasu pracy osobę na stanowisko referenta w Archiwum Katowickiego Centrum Onkoogii

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie średnie ekonomiczne lub administracyjne
  • umiejętność obsługi  komputera, urządzeń biurowych
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office
  • doświadczenie w pracy w archiwum zakładowymr

Dodatkowym atutem będzie:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z prowadzeniem archiwum zakładowego
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • zdolność szybkiej adaptacji w nowym środowisku pracy
  • umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • komunikatywność i kreatywność

Zakres obowiązków: prowadzenie archiwum zakładowego Centrum w tym achiwizacja dokumentacji medycznej

Wymagane dokumenty:

  • podpisany list motywacyjny z oznaczeniem: „Oferta pracy Nr 20 /2022 - referent - Archiwum",
  • CV

Osoby zainteresowane prosimy o załączenie do dokumentów aplikacyjnych „Oświadczenia” o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do w/w procesu rekrutacji realizowanego przez Katowickie Centrum Onkologii.

Dokumenty aplikacyjne na stanowisko referenta w Archiwum Zakładowym prosimy przesłać na adres: Katowickie Centrum Onkologii, ul. Raciborska 26; 40-074 Katowice lub drogą elektroniczną na adres email: szpital@kco.katowice.pl  do dnia 15.07.2022 r.

Katowickie Centrum Onkologii zastrzega sobie prawo kantaktowania się z wybranymi kandydatami.

Złożone dokumenty aplikacyjne w terminie 7 dni po zakończonym w/w procesie rekrutacji można będzie odebrać w Zespole Kadrowym. Nieodebrane dokumenty aplikacyjne ulegną zniszczeniu.

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez Katowickie Centrum Onkologii.

Data utworzenia
24-06-2022 (Mariola Bylina)
Data modyfikacji
27-06-2022 (Mariola Bylina)
Data publikacji
24-06-2022
Drukuj (PDF) bieżącej strony

Przegląd załączników

Lp. Nazwa pliku Rozmiar Data dodania Opublikował
1 Klauzula informacyjna KCO 1,8 MB 24-06-2022 Mariola Bylina