OFERTA PRACY nr 14/2020 z dnia 24 czerwca 2020r. - Sekcja Zamówień Publicznych

KATOWICKIE CENTRUM ONKOLOGII

zatrudni

osobę do pracy w Sekcji Zamówień Publicznych

w ramach umowy o pracę na zastępstwo

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • bardzo dobra znajomość przepisów, ustawy prawo zamówień publicznych oraz procedur w zakresie zamówień publicznych,
  • znajomości pakietu MS Office, programów informatycznych z zakresu zamówień publicznych,
  • doświadczenie w pracy związanej z zagadnieniami zamówień publicznych.

Dodatkowym atutem będzie: ukończenie studiów na kierunku prawo/administracja

Umiejętności:

  • planowania i organizowania pracy własnej,
  • pracy indywidualnej oraz w zespole,
  • radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Zakres obowiązków: prowadzenie całokształtu spraw związanych z postępowaniami o udzielenie zamówień publicznych

Wymagane dokumenty:

  • podpisany list motywacyjny z oznaczeniem: „Oferta pracy Nr 14/2020”
  • wypełniony i podpisany załączony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  • kserokopię dokumentu potwierdzającego wykształcenie.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie w/w dokumentów aplikacyjnych do dnia 17.07.2020 r. :

  • poprzez adres e-mail: szpital@kco.katowice.pl,
  • na adres Katowickie Centrum Onkologii, ul. Raciborska 26 40-074 Katowice.

Prosimy o załączenie „Oświadczenia” o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych przez Katowickie Centrum Onkologii.

Niekompletne dokumenty aplikacyjne lub złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Osoby zakwalifikowane do rozmowy kwalifikacyjnej zostaną poinformowane telefonicznie.

Po zakończonym procesie rekrutacji złożone dokumenty aplikacyjne będą do odebrania w Zespole Kadrowym Katowickiego Centrum Onkologii w terminie 14 dni po zakończonym procesie rekrutacji. Nieodebrane dokumenty aplikacyjne ulegną zniszczeniu.

Data utworzenia
25-06-2020 (Monika Kocjan)
Data modyfikacji
Data publikacji
25-06-2020
Drukuj (PDF) bieżącej strony

Przegląd załączników

Lp. Nazwa pliku Rozmiar Data dodania Opublikował
1 kwestionariusz, oświadczenie 86 KB 25-06-2020 Monika Kocjan