Oferta pracy nr 21/2022 - elektryk

KATOWICKIE CENTRUM ONKOLOGII

zatrudni

w pełnym wymiarze czasu osobę na stanowisku elektryka

Wymagania konieczne

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe w zawodzie
  • aktualne uprawnienia elektroenergetyczne - eksploatacyjne do 1kV
  • doświadczenie na oferownym stanowisku pracy

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • zdolność szybkiej adaptacji w nowym środowisku pracy
  • umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole
  • umiejętność radzenia sobie w trunych sytuacjach
  • komunikatywność

Zakres obowiązków

  • prowadzenie prac związanych z konserwacją i naprawą urządzeń elektrycznych w obiektach Centrum

  Wymagane dokumenty

  • podpisany list motywacyjny z oznaczeniem "oferta pracy nr 21/2022- elektryk"
  • CV

Osoby zainteresowane prosimy o załączenie do dokumentów aplikacyjnych "Oświadczenia" o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do w/w procesu rekrutacji, realizowanego przez Katowickie Centrum Onkologii.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać na adres: Katowickie Centrum Onkologii, ul. Raciborska 26; 40-074 Katowice, lub drogą elektroniczną na adres email: szpital@kco.katowice.pl - do dnia 15.07.2022 r.

Katowickie Centrum Onkologii zastrzega sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Po zakończonym procesie rekrutacji złożone dokumenty aplikacyjne będzie można odebrać w terminie 7 dni w Zespole Kadrowym. Po tym terminie dokumenty zostaną zniszczeniu.

Prosimy o zapozanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez Katowickie Centrum Onkologi

Upływ terminu oferty/ogłoszono nowy nabór

Data utworzenia
17-06-2022 (Mariola Bylina)
Data modyfikacji
28-07-2022 (Mariola Bylina)
Data publikacji
17-06-2022
Drukuj (PDF) bieżącej strony

Przegląd załączników

Lp. Nazwa pliku Rozmiar Data dodania Opublikował
1 Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy 1,8 MB 17-06-2022 Mariola Bylina