Oferta pracy nr 7/2023 - referent ZAiC

KATOWICKIE CENTRUM ONKOLOGII

zatrudni w pełnym wymiarze czasu pracy osobę

na stanowisko

referenta w Zespole Analiz i Controllingu

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • umiejętność obsługi komputera, urządzen biurowych;
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • doświadczenie w dziale rozliczeń, controllingu.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z ewidencjonowaniem danych niezbędnych do sporządzania controllingowych sprawozdań finansowych;
  • dobra znajomość przepisów o rachunkowości;
  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z rozliczeniami finansowymi w ochronie zdrowia.

Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej;
  • zdolność szybkiej adaptacji w nowym środowisku pracy;
  • umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole;
  • umiejętność radzenia sobie w trunych sytuacjach;
  • komunikatywność i kreatywność.

Zakres obowiązków:

  • ewidencjonowanie w systemie controllingu danych niezbędnych do sporządzania controllingowych sprawozdań finansowych;
  • kompletowanie danych niezbędnych do wyceny świadczeń medycznych;
  • współudział w opracowywaniu okresowych i dynamicznych analiz Centrum w zakresie: kosztów,finansów, realizacji kontraktów.

Wymagane dokumenty:

  • podpisany list motywacyjny z oznaczeniem "Oferta pracy nr 7/2023- referent ZAiC"
  • CV

Osoby zainteresowane prosimy o załączenie do dokumentów aplikacyjnych "Oświadczenia" o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do w/w procesu rekrutacji, realizowanego przez Katowickie Centrum Onkologii.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać na adres: Katowickie Centrum Onkologii, ul. Raciborska 26; 40-074 Katowice, lub drogą elektroniczną na adres e-mail: szpital@kco.katowice.pl - do dnia 15.06.2023 r.

Katowickie Centrum Onkologii zastrzega sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Złozone dokumenty aplikacyjne po zakończonym procesie rekrutacji ulegną zniszczeniu.

Prosimy o zapozanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez Katowickie Centrum Onkologii.

Data utworzenia
31-05-2023 (Agnieszka Mietła)
Data modyfikacji
Data publikacji
31-05-2023
Drukuj (PDF) bieżącej strony

Przegląd załączników

Lp. Nazwa pliku Rozmiar Data dodania Opublikował
1 Klauzula informacyjna 1,8 MB 31-05-2023 Agnieszka Mietła