Oferta pracy 3/2023 - Fizjoterapeuta

Oferta pracy nr 3/2023 - Fizjoterapeuta

KATOWICKIE CENTRUM ONKOLOGII

zatrudni do pracy  fizjoterapeutę w Pracowni Fizjoterapii

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • prawo wykonywania zawodu
  • umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:.

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • kursy doszkalające

Umiejętności:

  • planowania i organizowania pracy własnej,
  • zdolność szybkiej adaptacji w nowym środowisku pracy
  • pracy indywidualnej oraz w zespole,
  • radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Zakres obowiązków: wykonywanie usprawniania ruchowego chorych przyłóżkowych oraz w pomieszczeniach gimnastyczno-rehabilitacyjnych Pracowni, wykonywanie zabiegów fizykoterapeutycznych oraz masażu zgodnie z posiadaną wiedzą fachową i uprawnieniami, prowadzenie dokumentacji.

Wymagane dokumenty: podpisany list motywacyjny z oznaczeniem: „Oferta pracy Nr 3/2023” i cv.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie w/w dokumentów aplikacyjnych do dnia 28.02.2023 r. poprzez adres e-mail: szpital@kco.katowice.pl

Prosimy o załączenie „Oświadczenia” o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych przez Katowickie Centrum Onkologii oraz zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Dokumenty aplikacyjne złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Osoby zakwalifikowane do rozmowy kwalifikacyjnej zostaną poinformowane telefonicznie.

Po zakończonym procesie rekrutacji złożone dokumenty aplikacyjne ulegną zniszczeniu.

Data utworzenia
01-02-2023 (Grażyna Chwalczyk)
Data modyfikacji
Data publikacji
01-02-2023
Drukuj (PDF) bieżącej strony

Przegląd załączników

Lp. Nazwa pliku Rozmiar Data dodania Opublikował
1 Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy 1,8 MB 01-02-2023 Grażyna Chwalczyk