2018-06-06
Oferta pracy nr 2018/16

Katowickie Centrum Onkologii
ul. Raciborska 26, 40-074 Katowice

zatrudni osobę na stanowisko
REJESTRATORKI MEDYCZNEJ (1 etat) do pracy w Poradni Specjalistycznej

NASZE WYMAGANIA:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • biegła znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office), internetu oraz urządzeń biurowych,
Dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia zawodowego w pracy o podobnym charakterze.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • przyjmowanie zgłoszeń pacjentów, umawianie terminów, kierowanie pacjentów do właściwych pracowników oraz wykonywanie czynności (prac) dokumentacyjnych w szczególności w zakresie dokumentacji medycznej, statystycznej, administracyjnej związanej z działalnością Poradni w tym wprowadzanie danych do systemu komputerowego;

WYMAGANE DOKUMENTY:
  • podpisany list motywacyjny z oznaczeniem: „Oferta pracy Nr 16/2018”
  • wypełniony i podpisany załączony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie wraz z podpisanymi: klauzulą informacyjną oraz załączonym oświadczeniem,
  • kserokopię dokumentu potwierdzającego wykształcenie,
  • świadectwa pracy z ostatnich miejsc pracy lub innych dokumentów potwierdzających okresy zatrudnienia, obejmujących okresy pracy mające wpływ na uprawnienia pracownicze.

Dokumenty aplikacyjne na stanowisko rejestratorki medycznej w Poradni Specjalistycznej prosimy przesłać na adres:

Katowickie Centrum Onkologii,
ul. Raciborska 26, 40-074 Katowice,

lub składać osobiście w Kancelarii Katowickiego Centrum Onkologii, ul. Raciborska 26, do dnia 22.06.2018 r.

Niekompletne źle wypełnione dokumenty aplikacyjne lub złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Osoby zakwalifikowane do rozmowy kwalifikacyjnej zostaną poinformowane telefonicznie.

Po zakończonym procesie rekrutacji złożone dokumenty aplikacyjne będą do odebrania w Zespole Kadrowym Katowickiego Centrum Onkologii w terminie 14 dni po zakończonym procesie rekrutacji. Nieodebrane dokumenty aplikacyjne ulegną zniszczeniu.

Dodatkowe materiały:
Kwestionariusz osobowy, Klauzula, Oświadczenie Kwestionariusz osobowy, Klauzula, Oświadczenie
Dalsze przeglądanie stron oznacza zgodę na zapisywanie tych plików w urządzeniu, z którego korzystasz.