Sprzątaczka (1 etat na zastępstwo) - OFERTA PRACY nr 32/2019 z dnia 16.10.2019 r.

Wymagania konieczne:

- minimalne wykształcenie: podstawowe,

- schludny wygląd.

Dodatkowym atutem będzie: doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

 Oczekiwania w stosunku do kandydata:

  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,
  • sumienność, rzetelność i dokładność wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • kultura osobista,
  • odpowiedzialność.

Zakres obowiązków: utrzymanie w należytej czystości wszystkich pomieszczeń biurowych i pozostałych pomieszczeń znajdujących się w Dyrekcji Katowickiego Centrum Onkologii, znajdującego się tam wyposażenia i sprzętu.

 Wymagane dokumenty:

  • podpisany list motywacyjny z oznaczeniem: „Oferta pracy Nr 32/2019”,
  • wypełniony i podpisany załączony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  • kserokopię dokumentu potwierdzającego wykształcenie,
  • świadectwo pracy z ostatniego miejsca pracy lub innego dokumentu potwierdzające okresy zatrudnienia, obejmujące okresy pracy mające wpływ na uprawnienia pracownicze.

Prosimy o załączenie „Oświadczenia” o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych przez Katowickie Centrum Onkologii.

Dokumenty aplikacyjne na stanowisko sprzątaczki prosimy przesłać na adres: Katowickie Centrum Onkologii, ul. Raciborska 26 40-074 Katowice lub składać osobiście w Kancelarii Katowickiego Centrum Onkologii ul. Raciborska 26 do dnia 31.10.2019 r.

Niekompletne wypełnione dokumenty aplikacyjne lub złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Osoby zakwalifikowane do rozmowy kwalifikacyjnej zostaną poinformowane telefonicznie.

Brak złożenia „Oświadczenia” o zgodzie na przetwarzanie danych przez Katowickie Centrum Onkologii uniemożliwi uwzględnienie danych osobowych do przyszłych procesów rekrutacji. Złożone dokumenty aplikacyjne po zakończonym w/w procesie rekrutacji będą do odebrania w Zespole Kadrowym Katowickiego Centrum Onkologii w terminie 14 dni po zakończonym procesie rekrutacji. Nieodebrane dokumenty aplikacyjne ulegną zniszczeniu.

Data utworzenia
23-10-2019 (Monika Kocjan)
Data modyfikacji
19-10-2020 (Izabela Olszówka)
Data publikacji
23-10-2019
Drukuj (PDF) bieżącej strony

Przegląd załączników

Lp. Nazwa pliku Rozmiar Data dodania Opublikował
1 kwestionariusz, oświadczenie 47 KB 23-10-2019 Monika Kocjan